Každá žena je půvabná ...

Reference

Níže naleznete postřehy mých klientek z kurzů, které pořádám

Stanislava Korecká

Moc děkuji za super kurz, dozvěděla jsem se něco navíc a průběh byl naprosto bezvadný!! Opravdu doporučuji všem děvčatům, kdo se o kosmetiku zajímá a navíc ve společnosti příjemné paní :-) Budu se moc těšit na kurz pro pokročilé!! :-)

Tereza Hrášková

Chtěla bych moc poděkovat za úžasný kurz líčení, naučila jsem se spoustu zajímavých a užitečných věcí. Určitě budu v kurzech pokračovat. Děkuji Tereza

Michaela Navrkalová

Moc se mi kurz líbil. Byla jsem radši, že nás tam nebylo moc, protože tím se nám paní Lucie mohla více věnovat. Líbil se mi přístup, vždy jednu z nás nalíčila a poté jsme si to zkoušely my. Od té doby, co jsem byla na kurzu, se maluji jen podle toho, co nám paní Lucka poradila a všem se to líbí. Byla to super zkušenost. Ráda bych si ještě doplnila pokročilý kurz. S pozdravem Míša.

Andrea Váchalová

Dobrý den, chtěla bych Vám říct, že se mi moc líbil kurz líčení. Dozvěděla jsem se, jaký štětec se na co používá. Také jsem si mohla vyzkoušet duhové líčení, rychlé líčení a samozřejmě kouřové večerní líčení. Hodně jsem se poučila, jak co nalíčit a nanášet. Také jsem se dozvěděla, jaký make-up se ke mě odstínově hodí a byla jsem překvapená jak nádherně sedl. Nejvíce se mi líbilo večerní líčení, byla jsem z něj unešena. Atmosféra byla skvělá a moc se mi to líbilo. Děkuji Vám.