Každá žena je půvabná ...

O mně

Mary Kay do mého života vstoupila v srpnu 2009, kdy jsem se po několikaměsíčním váhání rozhodla zakoupit si registrační kufřík. Dnes už vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. Ale jak už to v životě chodí, k tomuto poznání jsem se musela propracovat a i po registraci jsem si pořád nebyla jistá, zda je tato práce pro mě vůbec vhodná.

V tom čase jsem byla zaměstnaná v jednom bankovním ústavu a měla opravdu skvělou práci. Mé začátky v Mary Kay se proto nesly v duchu „budu si nakupovat jenom sama pro sebe“. Netrvalo to však dlouho a mé okolí si začalo všímat změn, které u mě za pár týdnů používání kosmetických přípravků nastaly. První změnou byla zlepšená kvalita mé pleti. Také jsem se začala líčit jinak, než do té doby. Téměř denně jsem čelila dotazům svých kolegyň, co je to za výrobky, po kterých mám tak krásnou pleť. Podotýkám, že než jsem začala přípravky Mary Kay používat, měla jsem opravdu problematickou pleť, na kterou nic nezabíralo.

A tak, ze dne na den, jsem se ze samospotřebitelky stala úspěšnou kosmetickou poradkyní a počet mých spokojených zákaznic narůstal. Našla jsem si skvělého koníčka s velice slušným kapesným při mé práci. Po absolvování rekvalifikačního kurzu v oboru vizážistika jsem se více začala věnovat tomuto oboru a zjistila jsem, že ošetřování pletí a líčení mě neskutečně uspokojuje.

Po mém nástupu na mateřskou dovolenou jsem o své práci na částečný úvazek při mateřské měla úplně jasno. A ukázalo se to jako správná volba. Zvládám jak péči o mého syna a domácnost, tak i schůzky s mými klientkami. Vůbec nemám pocit, že bych rodinu nějak šidila, ba právě naopak. Při Hodinkách krásy si skvěle odpočinu a vrátím se domů plná energie a chuti věnovat se svému synovi. A nezanedbatelným přínosem je i finanční přilepšení do rodinného rozpočtu.

Postupem času se v mém okolí začaly objevovat ženy, kterým se líbila práce, kterou dělám, a tak jsem se rozhodla o této skvělé příležitosti mluvit veřejně a začala jsem si budovat tým. Považuji za svou milou povinnost říkat ženám o možnosti změnit si svůj život, mít krásného koníčka a dělat ho jako hobby ve volném čase při práci, nebo jako práci na plný úvazek. Hrát si s barvičkami a krémy a vydělávat ještě penízky navíc, to rozhodně potěší každou ženu :-).

Já jsem v Mary Kay našla všechno, co jsem hledala: časovou i finanční nezávislost, možnost dělat si svou práci podle svých představ, pocit, že jsem sama sobě pánem a že mám neomezenou moc rozhodovat o svém životě, za který jsem zodpovědná pouze já sama. Že můžu dělat všechno, ale nemusím dělat nic. Že pracuju sama na sebe, ale nikdy v tom nejsem sama. Mary Kay není jenom úžasné podnikání, ale je to všechno i o vztazích. Snad v žádné jiné společnosti, ve které pracují pouze ženy, nejsou tak krásné vztahy mezi kolegyněmi, jako právě tady. Za dobu mé cesty v Mary Kay jsem měla možnost poznat a stále poznávám jedinečné, krásné, pozitivní, inspirativní a úspěšné ženy, které obohacují můj život. Nejsou to jenom kolegyně, ale hodně žen dnes patří mezi mé velmi dobré kamarádky a já se už teď těším na všechny další, které potkám v budoucnu.

Pokud cítíte, že Váš život potřebuje nějakou změnu, pokud právě Vás můj příběh inspiroval anebo jste si řekly „to by mě docela bavilo“, pak jste na tom správném místě a já Vás velice ráda přivítám v mém týmu. Nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti, stačí Vám chuť do práce a nadšení. O vše ostatní se postarám já :-).