Každá žena je půvabná ...

Návštěvní kniha

Vložení nového vzkazu

Zanechte nový vzkaz v návštěvní knize

Podělte se prosím o své zkušenosti, nápady, dojmy. Zanechte vzkaz a pomozte vylepšit tento web. Pomozte mi vylepšit nabídku služeb. Rozšiřte obzory ostatním. Každý dobrý nápad má cenu zlata.

V případě, že máte zakázaný javascript, je z důvodu zabránění spamování nutné, abyste odpověděli na otázku níže. Nebojte se. Odpověď na otázku je jednoduchá. Do kolonky kolik je jedna plus jedna, napiště slovy "dva" :-).

Vámi vyplněný email ani IP adresa, ze které píšete, nebudou zveřejněny.

Vaše jméno
Kolik je jedna plus jedna?
Váš email (nebude zveřejněn)
Váš vzkaz

Vzkazy v návštěvní knize

Zde si můžete přečíst názory jiných návštěvníků a návštěvnic tohoto webu

Přečtěte si, co si o nás myslí jiní. Kritiky se nebojíme. Kritika posiluje. Pokud se Vám zde líbí, budeme rádi, když nám to napíšete.


Jana Fenigbauerová napsal(a) 24.09.2013 v 19:30

Zdravím všechny ženy, které používají tuto kosmetiku Mary Kay. I já jsem její kosmetická poradkyně z Táborska a můžu jen vřele doporučit. Měla jsem též problémy s pletí a po použití této kosmetiky jsem koukala, jak se viditelně zlepšila ;-)Takže milé dámy, pokud máte chuť na sobě něco změnit, udělejte to hned a na nic nečekejte. Proč nebýt krásná, když to jde hned a v každém věku?


Martina napsal(a) 11.08.2013 v 21:58

natrefila jsem na tyto web stránky a jsem mile překvapená. Mary Kay kosmetiku jsem používala už před lety od jedné známé, pro moji suchou a citlivou pleť úžasná věc, moc mi vyhovovala, ovšem známá se mi vytratila a já další kontakty nějak nehledala. dnes bych se ke kosmetice ráda vrátila a proto díky tomu to webu mám možnost. :-)


Michaela napsal(a) 22.04.2013 v 08:51

připojím svou zkušenost s kosmetikou Mary key a sice od začátku používání jsem cítila podstatný rozdíl od běžné kosmetiky, moje pleť se doslova rozzářila. Byla jsem u kosmetické poradkyně Lucie nejprve na jednom setkání ohledně kosmetiky a vyzkoušela jsem si i proměnu kde mě Lucie líčila a rozdíl byl opravdu vidět.Kosmetiku rozhodně doporučuji :))


Anička napsal(a) 17.02.2013 v 14:18

S kamarádkou jsme si užili úžasný den obohacený hlavně "hodinkou krásy". Všem můžu tuto proceduru jen doporučit, protože cítit se takhle skvěle, se v dnešním uspěchaném světě moc často nestává. No a když se rozhodnete doporučenou kosmetiku používat, můžete se tak cítit každý den :-) A pokud jste ten typ, co to "fláká", nebojte se investovat, já takový typ jsem, o pleť jsem se starala velmi ledabyle, ne moc pravidelně, ale od hodinky krásy jsem natolik motivovaná výsledky, že to prostě nejde jinak než rady dodržovat :-)


Zuzana napsal(a) 29.10.2012 v 07:31

Kurz od paní Lucie mohu vřele doporučit všem ženám,které se chtějí naučit líčit a zároveň lépe pečovat o svou pleť.