Měníme životy žen ...

Galerie dámských večírků

Jarní očistný večírek

Po úspěšném valentýnském večeru nás kontaktovalo mnoho žen s prosbou zorganizovat další večírek. Protože akcí pro ženy není nikdy dost a blížilo se jaro, nabízel se nápad zorganizovat večírek na jarní téma.

Březen a duben se nesly v duchu jarní očisty pro tělo a pleť. Zájem žen překonal naše očekávání a nakonec jsme naplnily až tři termíny.

Jako hosta jsme v našem studiu Be Beautiful přivítaly paní Mgr. Alenu Teofil ze společnosti Svět zdraví, která přítomným dámám vysvětlila, jak správně pečovat o své tělo a vyčistit ho po zimě.

Dámy měly také možnost vyzkoušet si jedinečnou liftingovou a očistnou kůru své pleti a nutno říct, že z výsledku byly nadšené.

Jako občerstvení jsme ve spolupráci s paní Teofil připravily "zdravý raut" plný chutných dobrůtek a dámy ochutnaly zdravou kávu a čaj.

Valentýnský večírek

14.2.2014 jsme zahájily projekt dámských večírků valentýnským večírkem nejen pro nezadané. Celý večer se nesl ve francouzském stylu.

Dámy měly možnost vyzkoušet si speciální valentýnské líčení á la Paris.

Zvláštním hostem byla módní návrhářka Zdena Horáčková, která představila svou novou kolekci úpletové módy ZOW a poradila vhodné modely, které si dámy mohly zkusit.

Za tónu příjemných francouzských šanzónů jsme ochutnávaly francouzské sýry a popíjely francouzské víno.